mobile spy free download windows sp2 usb drivers check this out visit web page free phone spy mobile tips on catching a cheating spouse

سفارش خرید نرم افزار

برای ثبت سفارش خرید نرم افزار، فرم زیر را برای ما ارسال کنید، کارشناسان فروش با شما تماس خواهند گرفت.

از حسن انتخاب شما متشکریم

hier erfahren sie mehr

رقم سازان در یک نگاه

شرکت توسعه نرم افزاري رقم سازان در مردادماه سال 76 در شهر تبريز و با هدف ارائه مشاوره و توليد نرم افزارهاي کاربردي تخصصي فعاليت رسمي خود را آغاز نمود. سهام داران شرکت از سالها پيش دست اندر کار توليد مستقيم نرم افزارهاي مالي- اداري بوده و پس از ثبت رسمي آن با توسعه فعاليتها و تعيين سياستهاي کلان شرکت دامنه نفوذ خود را از شمالغرب ايران به تمام نقاط کشور حتي به بازار مصرف کشورهاي انگلستان، ترکيه، آذربايجان، ارمنستان ،امارات متحده عربي و افغانستان گسترش دادند.
با شروع دهه هشتاد شمسي و گستردگي روزافزون تعداد مشتريان و نياز به ايجاد شعبات و نمایندگی ها جهت پشتيباني در محل،ايجاد دفتر تهران در الويت قرار گرفت که در سال 83 اين مهم به انجام رسيد و متعاقب آن در سال 86 دفتر اروميه افتتاح گرديد.
طي دو دهه گذشته توليد نرم افزارهاي مالي - اداري و نيز ارائه مشاوره و راهکارهاي اتوماسيون مالي - اداري براي صنايع و ادارات دولتي، بخش عظيمي از فعاليتهاي شرکت را بخود اختصاص داده بود.
اکنون پس از گذشت فراز و نشيب هاي بسيار و با توجه به حسن اعتباري که از پس تجربياتي دشوار بدست آمده است فعاليتهاي شرکت را در زمينه نرم افزارهاي تحت وب(web base) و سيستم يکپارچه مديريتي (Management Information System) متمرکز شده است.
با توجه به اهميت مشتري بعنوان رکن اساسي تمامي کسب و کارها ، اين شرکت رويکرد سالهاي آتي خود را بر توسعه سيستمهاي مديريت روابط مشتري و بصورت تخصصي در زمينه برنامه هاي وفادارسازي مشتريان متمرکز نموده است.
 
 
 
فعالیت های اصلی رقم سازان
 
  • ارانه راهکارهای مالی و انبارداری برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ
  • راهکار های وفادار سازی مشتریان
  • راهکارهای مدیریت و فروش اینترنتی
  • ارائه خدمات کارت های لویالتی
  • نرم افزار حسابداری پازار
  • تولید نرم افزار